Jak Bitcoin odzyskuje 9,2 tys. dolarów, Traders Reveal Bullish Price Trajectory

Traderzy mogą teraz robić zakłady na haszyszu Bitcoin’a dzięki nowym BTC

Czy Bitcoin zmierza w kierunku poważnej wrzawy w następnym roku?

To jest pytanie postawione przez twórcę planu B. Aby uzyskać dokładne informacje od ludzi, plan B przeprowadził sondaż twittera, pytając ludzi o ich opinię na temat ceny Bitcoina do grudnia 2021 roku.

Liczby te wahały się od poniżej 55 tys. dolarów do 28 tys. dolarów. Sondaż zakończył się, gdy około 42.5% wyborców zgodziło się, że Bitcoin będzie kosztował mniej niż $55k przed grudniem 2021 roku. Z reszty, 17.2% uważa, że cena wyniesie około $55k, 22.9% za $100k, a 17.4% popiera cenę w wysokości $288k.

Buying Not Easy Enough
Według jednego z komentatorów, jednym z głównych powodów ostatecznego wyniku może być trudność w zakupie Bitcoin.

Użytkownik twierdzi, że nadal nie jest wystarczająco łatwo kupić Bitcoin, a to oznacza, że wiele osób, które mogą rzeczywiście chcą posiadać niektóre BTC nie dostanie go łatwo kupić. Zasadniczo, to trudne może mieć wpływ na przyjęcie krypty i ostatecznie jej cenę.

Bitcoin trafić 14 tys. dolarów w tym roku

Jednakże, oprócz prognozy z 2021 roku, jeden z handlowców jest zdania, że Bitcoin musi osiągnąć wysoki poziom 14 tys. dolarów do końca 2020 roku. W komentarzu, użytkownik wspomina niektóre z głównych wydarzeń roku 2020, które mogą przesunąć cenę Bitcoina z obecnego poziomu cen 9.203 dolarów do 14 tys. dolarów.

Użytkownik wspomina globalną pandemię Coronavirus, nadmierne drukowanie pieniędzy przez FED, wybory prezydenckie w USA w 2020 r., oraz obniżenie ceny Bitcoina o połowę w maju 2020 r. W komentarzu, użytkownik wspomina kilka głównych wydarzeń w 2020 r., które mogą przesunąć cenę Bitcoina z obecnego poziomu 9 203 dolarów do 14 tys. dolarów. Przyznano, że są to wszystkie wydarzenia, które mogą odegrać wielką rolę w akcji cenowej Bitcoina w najbliższej przyszłości, jeśli dynamika rynku zmieni się na jego korzyść.

„It’s Risky Not to HODL BTC“.
Mówiąc dalej, OSP Blockstream, Samson Mow, stwierdził ostatnio, że nie posiadanie niektórych Bitcoinsów jest ryzykownym posunięciem.

Rzeczywiście, były poważne posunięcia nawet firm inwestycyjnych, takich jak Grayscale, aby zgromadzić jak najwięcej Bitcoinów. Z optymistycznego punktu widzenia, ta postępująca akumulacja może wskazywać na poważne uczucie byka, które daje do zrozumienia, że mega run byków jest bliżej niż oczekiwano.